Stellenbörse

Elektrikář (m/f/d) - celé Německo

  • Standort Chemnitz
  • bundesweit
  • Elektrotechnik
  • Vollzeit
  • ab sofort
  • unbefristet
135 Male Electrician Works Switchboard With Electrical Connecting Cable Verkleinert

Uskupení podniků M2 Personal je s 30 lokalitami v Německu Váš partner pro profesní úspěch. Jako přední německá personální agentura sázíme na osobní péči, individuální poradenství a průběžné další vzdělávání našich pracovníků. Začněte s M2 Personal ještě dnes v zaměstnání s perspektivou do budoucnosti v Německu.

Náplň práce:
  • Elektroinstalace budov (domovní elektroinstalace)
  • Montáž vnitřních/vnějších osvětlení
  • Montáž domovních zvonků a videotelefonů
  • Tahání kabelů, instalace kabelových svazků
  • Práce na elektrických rozvaděčích – výroba a kontrola zapojení
  • Průmyslová elektroinstalace
Požadavky:
  • Vyučení v oboru (výhodou), popř. víceletá praxe v oboru elektrikář/elektronik.
  • Znalost vyhlášky 50/1978 Sb. a složené příslušné zkoušky (výhodou).
  • Víceleté zkušenosti v oboru.
  • Řemeslná zručnost a schopnost práce s elektrickými systémy a orientace ve výkresech.
  • Psychická a fyzická odolnost.
  • Samostatnost při plnění pracovních úkolů.
  • Zodpovědnost a spolehlivost.
  • Němčina na úrovni A2
Co vám nabízíme:
  • Bezpečná budoucnost díky pracovní smlouvě na dobu neurčitou
  • Nadtarifní mzda dle kvalifikace a pracovních zkušeností
  • Transparentní a včasné účtování mzdy a týdenní zálohy
  • Atraktivní nadtarifní příplatky
  • Platby za práci přesčas, v noci, v neděli a ve svátek podle kolektivní smlouvy IGZ/DGB
  • Nadstandardní cestovní náhrady
  • Až 30 dní placené dovolené ročně, příplatek na dovolenou a vánoční bonus
  • Jistota plánování díky dlouhodobému nasazení u zákazníků
  • Organizace ubytování v jednolůžkových pokojích v bezprostřední blízkosti místa nasazení
  • Individuální osobní péče a pomoc s vyřizováním na úřadech prostřednictvím kontaktní osoby hovořící Vaším mateřským jazykem
  • Značkové osobní ochranné pomůcky a pracovní oděvy např. UVEX (bezplatné poskytnutí)

Přihlaste se nyní!

  • Vollzeit
  • ab sofort
Lebenslauf, Zeugnisse etc. Bei mehreren Dokumenten, diese bitte alle gleichzeitig auswählen und in einem Upload hochladen!

Die Datenschutzerklärung sowie die Informationen gemäß Art. 13 Datenschutz-Grundverordnung (DS-GVO) habe ich gelesen und zur Kenntnis genommen.

Sehen Sie sich auch diese Stellenangebote an

Personalrecruiter mit Deutsch- und Ungarisch- oder Tschechischkenntnissen (m/w/d) - Chemnitz

  • Chemnitz
  • Human Resources
  • Vollzeit
  • Gehalt: nach Vereinbarung
  • ab sofort
  • unbefristete Anstellung