Stellenbeschreibung

Z ponad 30 oddziałami w Niemczech, grupa M2 Personal jest Twoim partnerem w drodze do sukcesu zawodowego. Jako jedna z wiodących Agencji Rekrutacyjnych w Niemczech skupiamy się na osobistym wsparciu, indywidualnym doradztwie i ciągłym szkoleniu naszych pracowników.

Wyrusz już dziś z M2 Personal w drogę do bezpiecznego zatrudnienia w Niemczech.

TWOJE OBOWIĄZKI:
Ogólne prace malarskie, szpachlowanie, szlifowanie, kładzenie gładzi, wykończenia wnętrz i docieplenia budynków, tapetowanie, elewacje, prace remontowe oraz drobne naprawy i poprawki.

TWOJE KWALIFIKACJE:
• Wykształcenie w zawodzie kierunkowe (Malarz/Tapeciarz) lub pokrewne
• Wieloletnie doświadczenie zawodowe
• Znajomość języka niemieckiego
• Samodzielność w działaniu
• Prawo jazdy oraz samochód

Twoje korzyści jako pracownika:
• Bezpieczna przyszłość dzięki umowie o pracę na czas nieokreślony
• Atrakcyjne stawki ponadtaryfowe w zależności od wykształcenia i kwalifikacji zawodowych
• Zrozumiałe i terminowe rozliczanie płac oraz cotygodniowe wypłacanie zaliczek
• Atrakcyjne premie i dodatki
• Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe, nocne, niedziele i dni świąteczne zgodnie z taryrfami IGZ/DGB
• Atrakcyjne świadczenia dodatkowe w postaci zwrotu kosztów podróży, dodatki za zaangażowanie itp.
• Do 30 dni płatnego urlopu w roku oraz dodatki urlopowe i świąteczne
• Długoterminowe zlecenia u jednego klienta regionalnego z możliwością przejęcia do danej firmy
• Markowy sprzęt ochronny i firmowa odzież robocza np. UVEX (bezpłatne zamówienie)
• Regularne badania ochronne (na życzenie)
• Indywidualne wsparcie i pomoc opiekuna w języku ojczystym

Überblick

MALARZ/ TAPECIARZ (m/f/d)

W zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego zarobki / stawki ponadtaryfowe

W całych Niemczech

Unbefristet

od zaraz

Vollzeit

Kontaktieren Sie uns

\ Anita Wieck

Personalrecruiterin

Elsta-Weimar

a.wieck@elsta-gmbh.de

+49 3643 41407-36

+49 3643 41407-41